Jdi na obsah Jdi na menu
 


pokračování - Infekční, parazitární aj.

3. 6. 2008

Horečka dengue

Jako malárii, tak i tuto nákazu vážnou přenášejí komáři Anopheles. Vede k milionům ! úmrtí ročně..
Cholera
Příčinou je hmyzem. Zejm. nejčastěji mouchy infikují stravu a pití a ta člověka.

Pomoc:
Léčila se v počátečním stadiu úspěšně ! odvarem z rozmarýnových listů v horkém mléce. Ten se pije co možná nejteplejší. Navštívit lékaře je zde samozřejmě naprosto nutné!

Chřipka

Závažnou formou onemocní celosvětově (statistika z r. 07) až 5 milionů ročně a z toho až 500 tisíc zemře.
Pandemie znamená rozsáhlý počtem a prostorem na zeměkouli zásah lidí jednou nemocí - infekcí. Největší byla infekce způsobena španělskou formou chřipky v létech 1918 a 1919, na jejíž následky umřelo na celém světě do 50 milionů lidí.
Je životu smrtelně nebezpečným onemocnění (podceňuje se), které je vyvoláno kapénkovou nákazou. V kapénkách jsou víry, jež přináší jedincům různé zdravotní komplikace.

Projevuje se:
mrazením, třesavkou, únavou končetin, malátnosti, schvácenosti, bolestmi v kloubech, nechutenstvím, bolestmi hlavy v krajině čela, světloplachosti, bolesti očních bulbů, často škrabáním v krku a v průdušnici, kašlem suchým nebo s chrchly. Nemoc obyčejně začíná silnou rýmou. Jsou zasaženy dýchací cesty, vyvolává vysokou teplotu až 40°C, provázenou bolesti svalů a celkovou slabost. Vzniká hlavně v zimních měsících a bleskově se šíří.
Způsobují ji víry typu A,B,C. U osoby nakažené typem C se vytvoří protilátky na celý život. U druhých - A a B získá člověk imunitu jen proti konkrétnímu kmenu, ale .. A a B se stále přeměňují a vyvolávají novou infekci.
Typ C vyvolává jen mírné příznaky, které ani od nachlazení (my ne-lékaři) neodlišíme.
Typ B vyvolává menší epidemie a má mírnější průběh.
Inkubace do propuknutí je bez rozdílu do 3 dnů a to akčním nečekaným přímo raketovým nástupem.
Velké epidemie jsou způsobovány typem A. Stavy porušeného zdraví mohou po týdnu ještě přetrvat a vracet se měsíc. Trvá zeslabení a únavy, silné pocení při mírné chůzi po bytě..

Náprava:
Pije se čaj s řebříčku se lžíci medu.
Nebo šálek ráno, v poledne a večer grogu z rumu nebo koňaku co nejvíce horký, nutno být v posteli!

Návštěva u všech typů (které nepoznáte jako laik) u lékaře je naprosto nutná!!

Místnost dobře větráme, vlhčíme, nepřetápíme, dodáváme dostatek vitamínu C, bolesti tlumíme antipyretiky. Ostatní zdraví, jejichž imunitní systém pracuje efektivně, se nenakazí. Nemocný má zvýšenou potřebu minerálů, které nutno tělu dodat.
Ti kteří mají i kašel, ten vlhký podpoří ještě uvolnění hlenu z těla:
a celé léčení jitrocelovým sirupem. Jitrocel poruší vazbu a přilnavost hlenu k sliznici v dýchací trubici a proto se začne snadněji uvolňovat.

Chřipka ptačí
V minulých létech zmíněna a obávaná.
Jeví se, že ne všechny její formy se přenášejí mezi člověkem a ptactvem. Spojovacím článkem k infekcí lidí a ptactva jsou prasata. Z ptáků a lidí se prvopočáteční stádium neškodné dostane na prase, tam v nich se promíchá či promění v nový virus a ten přejde eventuálně na člověka a je dost pravděpodobné, že si s ním imunitní systém -náš neporadí. Tento virus H5NI je stále sledován, protože odborníci se obávají, že by mohl zaútočit - bez prostředníku prasat - přímo na lidi..
Infekční ložiska v plících a zažívacím traktu
Pomoc:
Třezalka jako čaj; šálek denně. Popíjet po 5 dnů. Potom si tělo odpočine, 2 dny čaj vynechat. Místo něj zajistiti po ony dva dny zvýšený přísun vitamínů C, B a minerálů - hlavě železa. Vše z přírodních látek, přirozeně. K tomu stačí často jen upravit stravovací systém a složení.
Současně během celé léčby několikrát týdně popíjet pročisťovácí čaj z: dub + přeslička + kmín. Jako jeden směsný roztok.

Popíjet znamená, že mám na stole velký šálek čaje a z něj si dám hlt co pár hodin po celý den. Není třeba pít litry, je třeba účinné látky udržovat v jisté koncentraci stále v těle. Sem tam hlt to dělá.

Klíšťová encefalitida
Pokousáním od klíštěte.

-----------------------------------------------------------------------------------


ODKAZUJI NA PŘÍBUZNÁ TÉMATA:
směry, rady, či objasnění na více portálech od:
Astro esoterická společnost, nebo Astroesoterickaspol, aneb Zdravý styl
Když je zadáte do vyhledávače, obdržíte seznam Webů, kde se dozvíte příbuzná témata: Zdravý styl, Stravování, Bylinky, Pedagogika i pro rodiče a Psychologie, Duchovnost a mystika, Sny a intuice, Mystično, Astrologie aj. .. pro zdravý život a další. Vše co přímo souvisí se Základním žitím člověka.
Vše ostatní; jako šaty, vybavení domova věcmi, atd. je nadstandardem, oproti tématům, která tu Weby "Astro esoterické společnosti a Zdravého stylu" zmiňují.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

Astro esoterická společnost

astroeso@seznam.czArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Statistiky

Online: 2
Celkem: 202671
Měsíc: 4073
Den: 157