Jdi na obsah Jdi na menu
 


Infekční onemocnění od R - paraziti

26. 1. 2009

To je řeč této nemoci - přijít bez práce k hotovému, brát kde se dá, sám se nepřičinit - nabádá zastavit se a zařadit do pracujícího a samostatně si své potřeby zajišťujícího davu, ne mezi vykořisťovatele, flákače, příživníky, ..

A proč se to děje u dětí?

Na to odpoví jiné mysticky orientované naše weby, viz Menu. Nejsme tady poprvé a nemáme při narození vyrovnány účty s ostatními bytostmi včetně říší rostlin a živočichů.. přišli jsme to dát tentokrát snad dopořádku?.. snad uspějeme lépe, než minule, já - ty - on - oni -

 .. my všichni jednou.. a bude Nová Zem, kde už nebude pláč.. , kde bude co lidské oko neuzřelo.. (tam lidé v našem pojetí nebudou, lidské oči nebudou!).

Roupi

Tělo je infikováno nevědomky. Necháme to zde u rozšířeného názvu Infekčních potíží, ačkoliv jde o kmen Hlístů, jimiž se zabývá Parasitologie.

No nic méně nás infikují a to nám vadí, poškozují nám tělo, zanášejí svou přítomností, rozmnožováním, odebíráním nám živin a naopak vylučováním svých odpadů do nás. To působí mnoho průvodních projevů - nechutenství, hubnutí, psychickou dráždivost.. až velmi vážná onemocnění. Cizopasí nejen v lidském těle.

Pro nás je nejběžněji se objevující v našich klimatických a kulturních podmínkách Roup dětský (což neznamená, že by nebyl rád u dospělých a bývá). Ten působí nepříjemné svědění v okolí řitního otvoru. Je parazit, jež se přiživuje na a v těle člověka, současně do něj vypouští různé své zplodiny látkové výměny, které zatěžují naše tělo a zaplavují ho. Dále nám škodí také mechanicky, svým pohybem. Jeho citelné doteky a vědomí si jeho přítomnosti způsobuje zvýšenou nervozitu, neklid a někdy pomočování.

Náprava:

-Zvýšená hygiena všech členů kolem nemocného - škola, rodina - musí také zvýšit pozornost. Nakazí se snadno přenášením rukama. Nakažlivost je velká a pozornost má i od epidemiologicko-hygienických zařízení.

-Několik dní za sebou se pije slaná voda a každé ráno se poté užije s lžíci olivového oleje.

-Také pomáhá vytlačená šťáva z řepy, která se pije na lačno a večer před spaním po šálku. Odešli-li již červi, pokračuje se ještě dál, a to několika šálky heřmánku denně pár dnů.

-Menší dítě možno posadit na nočník, ve kterém je teplé mléko s třeným česnekem, výpary vyhání roupy z tlustého střeva ven řitním otvorem. Pak je nutno hygienicky ošetřit - opláchnout pod sprchou, opakovat denně do vymizení průvodních jevů - škrabání se v onom místě, neklid, přerušované spaní..

-A úvodní řeč v záhlaví uvést do praxe svými činy, pokud se tak v tomto životě neděje, dluh roste a nemoci doráží i přes léčení. Děravým vědrem nelze nabírat vodu, nejprve je třeba .. no však víte.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář