Jdi na obsah Jdi na menu
 


Infekční onemocnění od R - paraziti

26. 1. 2009

To je řeč této nemoci - přijít bez práce k hotovému, brát kde se dá, sám se nepřičinit - nabádá zastavit se a zařadit do pracujícího a samostatně si své potřeby zajišťujícího davu, ne mezi vykořisťovatele, flákače, příživníky, ..

A proč se to děje u dětí?

Na to odpoví jiné mysticky orientované naše weby, viz Menu. Nejsme tady poprvé a nemáme při narození vyrovnány účty s ostatními bytostmi včetně říší rostlin a živočichů.. přišli jsme to dát tentokrát snad dopořádku?.. snad uspějeme lépe, než minule, já - ty - on - oni -

 .. my všichni jednou.. a bude Nová Zem, kde už nebude pláč.. , kde bude co lidské oko neuzřelo.. (tam lidé v našem pojetí nebudou, lidské oči nebudou!).

Roupi

Tělo je infikováno nevědomky. Necháme to zde u rozšířeného názvu Infekčních potíží, ačkoliv jde o kmen Hlístů, jimiž se zabývá Parasitologie.

No nic méně nás infikují a to nám vadí, poškozují nám tělo, zanášejí svou přítomností, rozmnožováním, odebíráním nám živin a naopak vylučováním svých odpadů do nás. To působí mnoho průvodních projevů - nechutenství, hubnutí, psychickou dráždivost.. až velmi vážná onemocnění. Cizopasí nejen v lidském těle.

Pro nás je nejběžněji se objevující v našich klimatických a kulturních podmínkách Roup dětský (což neznamená, že by nebyl rád u dospělých a bývá). Ten působí nepříjemné svědění v okolí řitního otvoru. Je parazit, jež se přiživuje na a v těle člověka, současně do něj vypouští různé své zplodiny látkové výměny, které zatěžují naše tělo a zaplavují ho. Dále nám škodí také mechanicky, svým pohybem. Jeho citelné doteky a vědomí si jeho přítomnosti způsobuje zvýšenou nervozitu, neklid a někdy pomočování.

Náprava:

-Zvýšená hygiena všech členů kolem nemocného - škola, rodina - musí také zvýšit pozornost. Nakazí se snadno přenášením rukama. Nakažlivost je velká a pozornost má i od epidemiologicko-hygienických zařízení.

-Několik dní za sebou se pije slaná voda a každé ráno se poté užije s lžíci olivového oleje.

-Také pomáhá vytlačená šťáva z řepy, která se pije na lačno a večer před spaním po šálku. Odešli-li již červi, pokračuje se ještě dál, a to několika šálky heřmánku denně pár dnů.

-Menší dítě možno posadit na nočník, ve kterém je teplé mléko s třeným česnekem, výpary vyhání roupy z tlustého střeva ven řitním otvorem. Pak je nutno hygienicky ošetřit - opláchnout pod sprchou, opakovat denně do vymizení průvodních jevů - škrabání se v onom místě, neklid, přerušované spaní..

-A úvodní řeč v záhlaví uvést do praxe svými činy, pokud se tak v tomto životě neděje, dluh roste a nemoci doráží i přes léčení. Děravým vědrem nelze nabírat vodu, nejprve je třeba .. no však víte.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

Astro esoterická společnost

astroeso@seznam.czArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Statistiky

Online: 2
Celkem: 202675
Měsíc: 4075
Den: 155