Jdi na obsah Jdi na menu
 


Infekční onemocněni od N - pokračování

17. 10. 2008

Nachlazení

A jedeme dál.

Je virová infekce, která způsobuje zánět sliznic v krku a v nosu. Projevuje se rýmou, bolestmi v krku, i bolestmi hlavy. Obvykle se nakazíme vdechnutím kapénky některého z cca 200 virů, které tuto nemoc působí. Přenáší se také tělesným kontaktem.

Pomoc:

Při těžkém nastuzení se pije častěji a to denně několik koflíků teplého čaje z květu bezového a pro intenzivní plný účinek by se mělo ležet v posteli, aby došlo k vypocení.

Zdůvodnění:

Kůže má velkou plochu, která napomáhá odstraňovat nepotřebné látky z těla a patří proto k vylučovacímu systému. Odstraněním škodlivin se tělu odlehčí a ono snáze dokáže nastartovat vlastní regenerační mechanismus pak i samo.

Vysoce nakažlivé typy nemocí způsobeny viry. Provází velká únava, teplota a bolestí hlavy a zad. Později se objeví bolestivá vyrážka, která se mění v puchýřky s hnisem. U Pravých neštovic jde o smrtelné nebezpečí /co třetí umírá i při lékařské péči/. I když se traduje, že byly černé neštovice vyhubeny, nesázejte na to, většina nemoci se dosud po více či méně dlouhé době vrátila.., a protože se přestala činit prevence, dopad pak je horší než dříve, některé viry zmutují tak, že zesílí proti používaným lékům a dopad je rovněž hrozný.

Prevence, prevence.. Šíří se vzdušnou cestou, také oblečením a ložním prádlem.

Zajímavost:

Byly používány jako bojová látka. Jakoby to nestačilo, lidstvo na sebe vymýšlí a vyvíjí i nakažlivější druhy.. Jedni škodí a druzí bojují s takovými onemocněními (pacient, lékař, věda ad.). Pomoc lékařská okamžitá nutná. Izolace pacienta rovněž.

Neštovice popsány - (nadpis přehodil podklad sám..)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

Astro esoterická společnost

astroeso@seznam.czArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Statistiky

Online: 1
Celkem: 207585
Měsíc: 4599
Den: 147