Jdi na obsah Jdi na menu
 


..ale nejsme tak trochu jako pštros?..

9. 6. 2008

- pokračování k infekcí-

Leishmanióza

Skupina chorob, které organismus vysilují, znetvořují a často vedou k smrti. Trpí (r. 2007) ji miliony lidí všech věků. Přenáší ji Komárci rodu Phlebotomus, a to formou prvoků, které vpíchnou člověku. U nás ne.

Pomoc:

Všechny - bytosti mají na Zemi své oprávněné místo být. Jak často se člověk vnutí a zabydlí v jejich teritoriu.., které si ony samozřejmě brání, za druhé jim došla potrava tak se nají a chrání své přežití a za třetí jsme my, kdo má rozum..

Obdobně se to týká cunnamí, zemětřesení, sopek..

Jsou prostě místa pro lidi a místa pro jiné životy. Někdy se mohou prolínat - člověk + pes a jindy NE.

Cena zvůle může být nejvyšší.

 • Někdo "chytí nemoc" a jiný ne.. je námět pro vás všechny k zamyšlení. Tak ji nechytejte!
 • Leukopenie

  Se považuje porucha od snížení počtu bílých krvinek pod 4,0x109 na 1 litr krve. Nejčastěji jde o poruchu neutrofilů. Zjišťuje se biopsií kostní dřeně, odkud se udělá odběr jehlou a pak rozbor. Projevuje se klesáním obranyschopnosti organismu. Leukocyty fungují, populárně řečeno, jako bezvadná policie, v těle a vychytávají vše, co v těle je a ohrožuje jeho procesy. Pokud jsou v pořádku a ve správném množství. Když je jich málo, nemohou pracovat efektivně. To je kořen všech infekčních nemocí.

  Pomoc: nezáplatovat, nedělat pštrosa!!

  Když se odstraní hluboká příčina obecně u jakékoliv nemoci, ať už je to rýma anebo jiné nemoci, není třeba potlačovat později jejich stále dokola se objevující projevy.. různé!, což se vlastně dělá léčením vně pozorovatelných potíží, aniž se jde na kořen věci.

  U naprosté většiny poruch medicína pouze záplatuje momentální nápadný projev. Současně zatěžuje dosud zdravá místa v těle i na duši. To je v pořádku aktuálně, jestliže pak ihned pokračuje také v hledání příčiny tak dlouho, dokud ji nenajde. Jinak se ona, anebo jiná nemoc ! objevuje a člověk nemůže být vyléčen definitivně.

  Lymeská nemoc

  V mírném pásmu ji přenášejí klíšťata. Může zanechat trvalé následky. Zjištěna poprvé r. 1975 v Lymě stát Connecticut, Severní Amerika, odtud zřejmě pojmenování.

  Jde o souhru baktérie a klíštěte.

  Bakterie jež je prostředníkem onemocnění se dostaly do Lymy spolu s krysami nebo dobytkem na lodích z Evropy. Když se drobné klíště Ixodes napije krve infikovaných zvířat zmíněnými bakteriemi, zůstane mu ona bakterie v útrobách celý život.

  Pomoc:

  Pak je jistě výhodné být vegetarián.. , z části je člověk ochráněn.

  Ale když krysa kousne zvíře nebo člověka, mikroorganismy přenese do jeho krve. Kol Lymy se vyskytuje nemoc endemicky, tzn. po velmi dlouhou dobu, může propukat v epidemie, hlavním zdrojem jsou křečíci druhu Peromyscus leucopus, kteří jsou hostiteli klíšťat v době vývoje klíštěte. Dospělá klíšťata dají pak přednost vysoké zvěři, která je pro ně potravou a místem páření. Nacucaná samice spadne na zem, kde naklade vajíčka a záhy se lihnou larvy.

  Koloběh pokračuje. Zvíře olíže cokoliv a larvy jsou také pohyblivé a snaživé přežít..

   

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Zatím nebyl vložen žádný komentář
   

   

  Portrét  Poslední fotografie


  Kontakt

  Astro esoterická společnost

  astroeso@seznam.cz  Archiv

  Kalendář
  << duben >>
  << 2019 >>
  Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          


  Statistiky

  Online: 2
  Celkem: 202671
  Měsíc: 4073
  Den: 157