Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. 3. 2009

Co máme dáno a jak obnovovat své zdraví a preventivně udržovat stav, který nám dovoluje jakž takž přirozeně žít, bez bolestí a starostí, co že se to s námi děje, stav který nepřekáží naši existenci zde na Zemi. To vše má každý ve svém Horoskopu HO.

Konkrétní nasměrování přesně podle Vašeho jedinečného HO a doporučený postup k obnově Celostního člověka si můžete nechat zpracovat, ale i zde se dozvíte velice mnoho a možná se začnete o toto téma zajímat?..

Také inspirace k Vaši nápaditosti, jak si sami přirozenou cestou sám co nejvíce vždy pomoci, když se nyní budete mít čeho držet a více se poznáte.

Naše psycho - fyzické potíže nevycházejí z toho, že jsme hodní a milí, ale naopak. Naše nemoci na nás hovoří svou řečí a ponoukají nás, udělat něco konečně jinak a v něčem se změnit.

Obsah je dlouhý, náročný a rozčleněný do mnoha dílů. Může je pochopit většina lidí a může objevit odpovědi na mnohé své otázky, i nevyslovené, protože ne se vším se chceme otevřít, vyjít na světlo. A tak sám v sobě, ve skrytu si člověk z následujících textů mnohé objasní, aniž musí vznášet své otázky nahlas, prozrazovat o sobě to co nechce, věci které netěší ani jeho samotného. Věci o nichž možná dosud neměl ani tušení. Příčiny tělesných projevů bývají hluboko v nitru, hluboko pohřebeny v psychice. A věta: takový už jsem a jiný nebudu - nikomu nepomůže. Není nic smutnějšího, než žít s takovým myšlením.

Všechno okolo se mění a my máme jít s dobou a vším v ní, co prospívá. Kdo neběží, když dav utíká, je ušlapán, v lepším případě zůstane pozadu, sám..

Přizpůsobivost a změny jsou neodmyslitelnou součástí Bytí a jen nám prospějí..

Celé Téma je děleno do Dílů a ty do Částí. Číslování pro vaši orientaci bude dodrženo u celé Kategorie: Astrologie lékařská.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

Astro esoterická společnost

astroeso@seznam.czArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Statistiky

Online: 4
Celkem: 202673
Měsíc: 4075
Den: 156