Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. 5. 2009

Toto slovo můžete později najít v textech a proto ho vysvětlíme nyní. Je to brožůrka s názvem PSYTĚTE:

Psychika (ps) + tělo (tě) + regenerace (re).
Obsahuje základní návod k Očistění psychiky a těla Bylinami. Jde o ryze fyzické působení čaji, koupelemi, apod. z těch bylin, které u nás rostou.

Protože ji však nemáte, zkuste se řídit jednoduchou radou.

Žijete a jste každý umístěn do určitého prostředí. Vaše bydliště je specificky zásobeno Shůry rostlinami, které v tomto prostředí poskytují tamním lidem téměř veškerou pomoc. Tak si je trhejte jak roční období jdou a používejte od čajů po koupele.. To se týká i jídla. Pro Moraváka je vhodnější brambor, než indické placky!! To na co jsme od narození zvyklí, to si tělo žádá a umí s tím nakládat.

Co ještě můžete udělat? Pokud máte Lunární kalendář, budete vědět další dvě věci.

Za prvé: když se Luna mění a to vidíte na obloze, vyžaduje změnu příjmu a výdeje. Když roste: stravujte se velmi zdravě v dávkách přiměřených. Když ubývá, více pijte, méně jezte aby se z těla vyloučilo co nejvíce toxinů. Při úplňku odpočívejte tvořivě, např. na koncertě. Při novu silně šetřete síly, odpočívejte doslova pokud můžete v leže.

Za druhé: kalendář říká, ve kterém Znamení právě ¡ je. Každé ZN má své bylinky na své tělesné části člověka. Tyto užívejte v klidových nenásilných metodách a rozhodně se vyhněte pronikání do této části těla. Luna svým pobytem v nějakém ZN ukazuje, kde máme citlivé psycho-fyzično.

Např. ¡ prochází cca 2,5 dne Býkem - vše od spodní čelisti níže a celý krk, ba raději i ramena šetřete. Nenechejte si po tyto 3 dny vrtat ani trhat zuby, mandle.., operovat krk apod. invazivní způsoby vynechejte, dokud Luna neodejde z Býka. Také se vyhýbejte ostrým konfrontacím - psycha se přetíží a vybouchne.. to zatěžuje cévy atd.. (vztek, zlost, rozčílení - krevní tlak náhle stoupne a stěna cévní a srdeční rovněž může neobstát). Odložte taková řešení na později, za pár dnů, budete v úplně jiné pohodě. Výjimku činí vážné úrazy, tam se na to až tak někdy nemůže hledět.

Za třetí - pro ty, kteří vědí že mají ¢ anebo ¡ anebo ASC alespoň v daném příkladu v Býku, tak pro ty to platí mnohonásobně víc. Také Zrozenec, který má v Býku více Planet, či Bodů..

Když budete s námi studovat, časem budete rozumět tomu, co nyní ještě nechápete. Nevadí. Čtěte a čtěte a vědomí začne probouzet paměť v lidských hlubinách a jednou se budete divit, proč jste dnes nerozuměl. Je to jako učit se jazyk - ale řeč symbolů. My se vlastně málo co učíme, hlavně si vybavujeme Minulé dovednosti.. dávno minulé. Na Počátku lidstvo znalo řeč Hvězd a nemělo vůbec jazyky, kreslilo si do hlíny obrázky.. hm, vzpomínáte?

Součástmi Lékařského Tématu je:
Výpočet Tabulky pomocí:

- rozboru ZN pro schematicky znázorněného člověka - Panáčka;

- výpočet domů a Panáček;

- konečný výsledek obou předchozích a schéma Panáčka.

...

Po té se díváme na:

a) vlivy vrozené dle HO Radix.

b) aktuální dění, kdy je vidět působení na orgány a části těla.

Vše je shrnuto do:

více Tabulek a Panáčků.

Vždy je dobré nasadit prevenci za každého zdravotního stavu, která ulehčí tělu:

c) Psytěre jako brožurka aj.

- kde jsou způsoby přípravy olejů, obkladů..

- jak účinkují s ohledem na podání před apod. se stravou na různé orgány..

- trošku odbornějších termínů..

- aj. základy využití rostlin..

My si tady postupně mnohé z uvedeného přehledu podrobně projdeme a vysvětlíme.

Můžete aplikovat ihned na své zdraví-nemoc a ovlivnit pozitivně tuto nerovnováhu, stále se vychylující na jednu stranu a my ji máme napomáhat nalézt to, čemu říkáme normální (můj) stav. Každý člověk má to, co nazýváme zdravím, trošku jiné! ano a cítí se dobře, je na své funkce zvyklý, i kdyby se lišily od statistik.. a dožije se proti prognózám požehnaného věku - ale nám jde o to, aby byl konstruktivní a plný elánu a životní síly, že..

Nehledejte složitosti. Využijte také kromě bylinek dostupných místních (moravských a českých, resp. slovenských) co nejpřirozenějších a chemicky neupravených ingrediencí a stravy. Mrkněte se na

“doporučujem; kde naleznete obdobná témata i k tomuto".

-- toto lze označit jako dlouhý úvod, anebo konec 0. dílu--------

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

Astro esoterická společnost

astroeso@seznam.czArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Statistiky

Online: 3
Celkem: 202672
Měsíc: 4074
Den: 157